Informacja

Producenci

Opinie klientów

Lista produktów producenta: PASO

Polski producent plecaków dla dzieci i młodzieży, walizek podróżnych oraz innych akcesoriów tekstylnych z ponad 30-letnią tradycją. Dla dzieci kolekcje szkolnych tornistrów i plecaków ze zwierzętami i bohaterami bajek. Z myślą o nastolatkach powstała natomiast kolekcja Paso Unique. Plecaki tradycyjne oraz plecaki na kółkach dostępne w kilku modelach. Szeroki wybór piórników, worków i akcesoriów papierniczych.

Paso - ponad 30-letnia tradycja w tworzeniu plecaków dla dzieci i młodzieży


Plecaki Paso zna już kilka pokoleń uczniów. Polski producent akcesoriów szkolnych specjalizuje się obecnie w plecakach dla dzieci na oryginalnych licencjach oraz w tekstyliach dla młodzieży. Paso jako jedna z pierwszych firm w kraju wprowadziła do swojej oferty lekkie plecaki na kółkach, które miały odciążyć dziecięce kręgosłupy. Obecnie Paso daje nam do wyboru kilka modeli plecaków na kółkach ze stelażem, dedykowanych młodszym i starszym uczniom szkół podstawowych. Kolekcja dziecięca obejmuje tornistry i plecaki szkolne oraz akcesoria uzupełniające (od piórników po akcesoria papiernicze) dla klas 1-3 z bohaterami ulubionych bajek dla chłopców i dziewczynek (m.in. Star Wars, Cars, Frozen i Soy Luna) oraz ze zwierzętami. Dzieci wprost uwielbiają plecaki z przezabawnymi pieskami i kotkami z serii Rachael Hale oraz Studio Pets. Kolekcja młodzieżowa Paso Unique skierowana do nastolatków obejmuje przede wszystkim nowoczesne plecaki i akcesoria dla starszych uczniów.


Paso to także producent akcesoriów dla podróżników, przede wszystkim walizek podróżnych dla całej rodziny w kilku rozmiarach, wykonanych z tkanin lub twardych tworzyw typu ABS. Walizki Paso w konkurencyjnych cenach cieszą się dużą popularnością wśród miłośników wojaży. Ponadto plecaki turystyczne i torby podróżne.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 1657 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 1657 elementów