Informacja

Producenci

Promocje

Opinie klientów

Lista produktów producenta: CoolPack

Plecaki młodzieżowe CoolPack CP to najpopularniejsze i najchętniej wybierane plecaki do szkoły w Polsce. Najwyższa jakość i wiele praktycznych rozwiązań w plecakach na kółkach CoolPack oraz tradycyjnych. W ofercie kilkadziesiąt modeli, setki wzorów dla dziewczyn i dla chłopaków. Najszerszy wybór piórników (m.in. etui usztywnione) i akcesoriów uzupełniających z logo CP. CoolPack od Patio to dyktator nowych trendów w plecakach do szkoły oraz modzie dla nastolatków.


Plecaki na kółkach CoolPack idealne dla chłopaków i dziewczyn w wieku szkolnym. Stanowią wspaniałą alternatywę dla tradycyjnych plecaków. Plecaki na kółkach są przyjazne dla zdrowia młodzieży, odciążając młode kręgosłupy uczniów. Zamiast nieść plecak, można ciągnąć go za sobą, wykorzystując solidną teleskopową rączkę z regulacją do wzrostu dziecka. Dodatkowo plecak posiada tradycyjne szelki. Kółka w plecakach CoolPack zostały wykonane z wytrzymałej gumy i osadzone na łożyskach, dzięki czemu przemieszczanie z plecakiem jest ciche i wygodne. Wykonane są z wysokiej jakości, trwałych i nieprzemakalnych materiałów. Dwukomorowe plecaki, z licznymi kieszeniami (przednie i boczne) zapewniają dużą pojemność oraz pozwalają na uporządkowanie całego szkolnego ekwipunku. Duży wybór wzorów i kolorystyki umożliwia dopasowanie CoolPacka do potrzeb chłopaków i dziewczyn w różnym wieku. Obecnie w ofercie znajduje się 5 modeli plecaków na kółkach spod znaku CP (Rapid, Junior, Target, Swift oraz Summit).


Polecamy również tradycyjne plecaki młodzieżowe CoolPack, które zapewniają komfort noszenia i posiadają wiele funkcjonalnych rozwiązań. Kilkadziesiąt modeli plecaków szkolnych, miejskich, wycieczkowych oraz vintage w rozmiarach od 23 litrów (Prime CP - plecak do 1 klasy) do 35 litrów (Grand CP - plecak dla licealisty). Do tego setki wzorów nawiązujących do najnowszych trendów w modzie szkolnej dla nastolatków. CoolPack to innowacyjna marka, która zrewolucjonizowała rynek plecaków szkolnych w Polsce i robi to nadal. Wciąż poszerza swoją ofertę o nowe produkty, m.in. piórniki, worki, torby oraz saszetki na pas. Logo CP stało się rozpoznawalne i jest obecnie kojarzone z wysoką jakością i najlepszym designem.


Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 60 z 1431 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 1431 elementów